apex-legends

Always be Closing LTM geri dönüyor!

Merhaba Oyuncu Çorabı takipçileri, bazı data madencilerinin sızıntılarıyla popüler Always Be Closing LTM'nin Respawn'ın sınırlı süreli mod için planladığı bazı yeni özelliklerle birlikte tekrar oyuna geleceğini öğrendik.

Bugüne kadar pek çok farklı oyun moduyla buluştuk. Bunlardan biri de Apex'in Grand Soireé etkinliğinde ki Always be Closing oyun modu oldu. Bu oyun modundan kısaca bahsedecek olursak; maç başladığı andan itibaren size alanın nerede kapanacağı gösteriliyor. Bu konumu dikkate alarak uzak olmayan bir mesafeye inmeniz gerekiyor. Daha sonra ring süresi başlıyor ve ring durmaksızın kapanmaya başlıyor. Ring hasarı saniye başına 35 damage vuruyor. Yani geride kalırsanız ölümünüz kaçınılmaz ve takım arkadaşlarınız sizi kurtaramaz. Ring kapanma işlemi alan çok küçülünceye kadar devam ediyor ve bir süreliğine duruyor. Daha sonra son 1 kez ring tekrar kapanıyor ve bütün oyuncular ring içinde kalmış oluyor.


Bu mod sırasında yapılacak değişikliklere gelirsek, oyuncu hazır bir silah ve Evo shield ile arenaya inecek. Bütün zırhlar loot havuzundan kaldırılacak. Ayrıca şimdiye kadar çok az kişinin Quest oyun modunda gördüğü Graffiti Hop-up oyuna bu event sırasında eklenecek ve bu oyun modunda kullanılacak.


Bu Hop-Up'ı kısaca anlatmak gerekirse sadece Spitfire LMG silahında kullanılabilir olacak.Silahın reload hızı %25 artacak ve mermi kapasitesi de aynı oranda artacak. (63 mermi kapasitesi, eklentisiz maksimum kapasite 55) Bu Hop-Up öbürlerinden farklı olarak 1. seviye loot olarak sınıflandırılıyor. Yani haritanın herhangi bir yerinde kolayca bulunabilecek. Bu hop-up ile mermi renkleri değiştirilebilecek.


Data madencisi Shrugtal'a göre bu oyun modu 11 Ağustos'ta oyuncularla buluşacak. Shrugtal aynı zamanda sezon 6 için sızıntıların olduğu bir video paylaştı. Burdan ulaşabilirsiniz. Daha fazla haber için bizi takip etmeyi unutmayın. Arena da görüşürüz Legend'lar!


Yorum Bırak

Yorumlar (2)

  1. Huzzah
    Huzzah - 81 gün önce

    merhaba

  2. zellwadezz
    zellwadezz - 77 gün önce

    gelsede oynasak