apex-legends

Lost Treasures Koleksiyon Etkinliği

Selamlar Oyuncu Çorabı ailesi, 23 Hazin başlayıp 7 Temmuz'da bitecek olan yeni koleksiyon etkinliğine bir göz atın.

YENİ ETKİNLİKTE NELER VAR:

 • Süreli Oyun Modu - Armed and Dangerous Evolved
 • Yepyeni Harita Yapısı - Crypto'nun Harita Odası
 • İki Efsanevi Silah skini ile Özel Etkinlik Ödülü Pisti
 • 24 Event Limited premium kozmetik doğrudan veya Lost Treasure Event Pack'leri aracılığıyla kullanılabilir
 • Yepyeni Nadir skinler ve charmlAR
 • Mirage Heirloom Seti
 • Etkinlik sırasında 24 Lost Treasures kozmetik ürününün kilidini açın ve ücretsiz Mirage Heirloom setinin kilidini açın

  SÜRELİ OYUN MODU - ARMED AND DANGEROUS EVOLVED


  Apex Legends'in oyuncuları, Armed and Dangerous modunun sadece Shotgun / Sniper silahlarını içerdiğini bilir, Lost Treasures etkinliği için bu mod geri geliyor ancak bir farklılık ile.

  İlk olarak, modda mevcut olan tek zırh evo shield. Bu, Mavi, Mor ve Altın zırhın Armed and Dangerous modunda kullanılamayacağı anlamına gelir: Evo shield oyuncuların mavi, mor ve kırmızı zırh için savaşları gerektiği anlamına geliyor.

  Ayrıca Respawn Beacons haritadan kaldırılıyor. Neden mi? Okumaya devam et.


  YENİ OYUN İÇİ EŞYA - MOBİL RESPAWN BEACON
  Armed and Dangerous Evolved, yeni bir lootlanabilir eşyayı da beraberinde getiriyor: Mobil Respawn Beacon. Haritanın hemen hemen her yerinde minyatür Respawn Beacon'ı çağırmak için kullanın, ardından takım arkadaşlarınız banner kartını kullanarak onları savaşa geri getirin. Mobil Respawn Beacon uydu aracılığıyla haritaya iniş yapar ve güvenli bir yer gerektirir. (Lifeline'ın bakım paketi gibi) 

  Lost Treasures koleksiyon etkinliği sırasında Mobil Respawn Beacon'lar yalnızca Armed and Dangerous'ta mevcut olacak. Etkinlik sona erdiğinde, hem Genel hem de ranked maçlarda normal Apex Legends yağma havuzuna eklenecek.

  EXCLUSIVE ETKİNLİK ÖDÜL HARİTASI
  Daha önce olduğu gibi, her set için 1000 puana kadar puan kazanabileceksiniz ve challengelar hergün yenilenecek. Ayrıca, battlepass challengelarınızı da tamamlayabilirsiniz.


  ÖZEL ETKİNLİK SKİN VE CHARMLARI


  Bu etkinlik ile yeni bir 'SpecialOffers' sekmesi geliyor. Bu sayfada 500 Apex Coin'e 7 ek kozmetik tanıtılmaktadır. Bunlar etkinlikle sınırlıdır, bu nedenle en az 6 ay daha geri dönmeyecekler; ancak, bu öğeler 24 ürün koleksiyonunuza dahil değildir. Etkinlik süresince alınabilir olacaklar.  Etkinliğin LIMITli kozmetikleri


  Lost Treasures Koleksiyon Etkinliği, 24 temalı, sınırlı süreli skin setini Apex Legends'a getiriyor. 24 ürünün tümü doğrudan satın alma (Apex Coins veya Crafting Metaller) ve etkinliğin tüm süresi boyunca Event Apex Pack'lerinde satışa sunulacak.
  Etkinlik sırasında 24 Lost Treasures Koleksiyon Paketi Öğesinin tümünün kilidini açarsanız, Mirage Heirloom setinin kilidini ücretsiz olarak açacaksınız. Etkinlik sırasında bu yeni Heirloom setinin kilidini açmayı başaramazsanız, etkinlik sona erdikten sonra Heirloom Shards mağazasından erişilebilir.  Yorum Bırak

  Yorumlar (0)