apex-legends

Revenant ve Pathfinder'in gizemli yeteneği ortaya çıktı

Apex oyuncuları son güncellemeden sonra ilginç bir şey buldular. Buldukları bu yeni özellik, güncellemenin patch notlarında paylaşılmamıştı.

Her karakterin kendine özgü yetenekleri var. Bazılarının destekçi, bazılarının ise ölümcül olduğu bu yeteneklerden bir tanesi diğerlerine göre daha ölümcül ve sinir bozucu. Bu yetenek tabiki hepimizin bildiği gibi Caustic'in NOX gazı. Bu gaz, düşmanı zehirliyor, yavaşlıyor ve zırhına etki etmeden düşmanın sağlığını düşüyor. Normal bir Legend tek bir NOX gazında düşüp ölürken Pathfinder ve Revenant için işler öyle yürümüyor. 

Bu iki Legend'ın gaza karşı ekstra dayanıklılığı var.


Bir reddit kullanıcısı olan BloonH8TR paylaştığı videosu ile bu iki Legend'in gaza karşı olan dayanıklılığını gösteriyor.  Normal bir Legend, gazdan etkilenmeye başladığında aldığı hasar hızla saniye başı 10 hasara çıkar. Revenant ve Pathfinder'da ise 7 hasarda sabitleniyor. Revenant ve Bloodhound'u karşılaştıran oyuncu gazı koyduktan bir süre sonra Bloodhound ölüyor fakat Revenant hayatta kalıyor. Videoyu paylaşan reddit kullanıcısının dediğine göre, Caustic'in ultimate gücü (NOX BOMB) Legend ne olursa olsun öldürüyor.


Öbür oyuncular bu olayın, Revenant ve Pathfinder'in canlı olmaması - robot olmasından kaynaklandığını söylüyor. Bu her ne kadar mantıklı olsa da Respawn bu konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.


Bir önceki yazım: CLIENT PATCH NOTLARI

Yorum Bırak

Yorumlar (5)

 1. ReSTBaBaS
  ReSTBaBaS - 98 gün önce

  çok iyi

 2. ddcobra
  ddcobra - 97 gün önce

  caustic toxicity

 3. RulingFPS
  RulingFPS - 95 gün önce

  Path e buf gelsin

 4. Huzzah
  Huzzah - 81 gün önce

  merhabaa

 5. zellwadezz
  zellwadezz - 77 gün önce

  pathi çöp ettiler ama olsun