apex-legends

Yeni bir koleksiyon etkinliği geliyor

Kings Canyon haritasında bannerları gösteren ekranda ilginç bir teaser bulundu. Teaserde binary kodlarıyla yazılmış bir yazı var ve altında Crypto'ya ait bir logo bulunuyor.

Kodu çevirdiğimiz zaman "If you can see me I can see you" yani "Eğer beni görüyorsan bende seni görüyorum" şeklinde bir yazı çıkıyor.

Bu sefer gelecek olan koleksiyon etkinliği beraberinde Crypto için yeni bir yapı getirecek. Geçmiş eventlerde bazı efsaneler için farklı binalar gelmişti. (Octane, Mirage, Wraith, Bloodhound gibi) Bu yeni yapı haritanın en batı kısmına geliyor. Yeni binanın yerleşeceği yere çoktan yenilik bayrağı dikilmiş bile. (Yenilik bayrağı haritada olacak değişikliklerin önceden habercisi olan bir teaser)

Bayrak ve gizemli kod harici 2 teaser daha gelecek ve bu teaserler de banner ekranı ile ilgili

Bir sonraki teaser 18 Haziran'da ve son teaser de 20 Haziran'da oyuna gelecek. 

Yeni gelecek eventin ismi "Treasure Hunt" olarak biliniyor ve Mirage için heirloom etkinliği olacak. Heirloom'un ismi Mirage Statue. (Mirage heykeli)

Bu yeni hazine etkinliğinin gelmesiyle Kings Canyon'da farklı lokasyonlar da bulunan gizemli yer altı kapaklar da açılacak. Kapaklar bu zamana kadar kilitliydi fakat 16 Haziran tarihinden itibaren üzerinde bir sayaç belirdi.

Sayaca göre etkinlik 1 hafta sonra gelecek. Etkinlik ve yeni gelişmeleri öğrenmek için sitemizi takip edin.

Yorum Bırak

Yorumlar (0)