valorant

BÖLÜM 1: KISIM 2 BATTLEPASS, DELİPOP SKİNLERİ

        Premium versiyonu 1000 Valorant Point (VP) değerinde yeni Battlepass ile oyuncular yine grind yaparak yeni gelecek silah skinlerini oyuncu kartlarını alabilecekler ve yine güzel skinler bizi bekliyor. Yeni Battlepass aynı zamanda bolca Radiant point (RP) içerecek yani elinizdeki silahların üst seviyelerini açmak için bekliyorsanız bu Battlepass sizin için olacak.

VALORANT BÖLÜM 1 KISIM 2 BIÇAK VE SİLAHLARI


Hivemind, POLYfox, ve Red Alert.

Kısım 1'de de olduğu gibi tema çevresinde oluşturulmuş silah görünümleri olacak. Kısım 2'de şu üç silahla karşılacağız: Hivemind, POLYfox, and Red Alert.

Ayrıca basın gösterimleri sırasında, Riot'un Valorant sanat yönetmeni, Sean Marino, Kısım 2'de ilham aldıkları şeyler hakkında konuştu.

-"Daha çeşitli silahlar eklemek istedik bu sayede skinleri hiç almayan bir oyuncu (ama Battlepass alan) bile çeşitlilik bulunduğunu hissedebilir. Bu Battlepass'in yapım aşaması genel olarak öncekinden çok daha eğlenceliydi  çünkü  daha gerçek hissettirdi -toplulukla beraber yapıyormuşçasına- ve bu sayede yavaş yavaş daha iyi içerikler de çıkarmamızı sağlıyorlar."


Ayrıca oyuncular, Battlepasste sonuncu seviyeye gelerek bu görseldeki bıçağı elde edecekler.

DELİPOP SKIN KOLEKSİYONU


Delipop koleksiyonu Battle Pass'ten ayrı bir şekilde satışa sunulacak. Distopik bir ortamdan ilham alan bu görünüm, çeşitli renk yükseltmeleri ile birlikte mağazada olacak. 

Paket dört silah görünümü ile birlikte gelecek. Bu dört silah ise Bulldog, Frenzy, Judge ve Odin olacak. Toplu paket 8.700 VP olarak öngörülüyor. Tek tek alınacak olursa tanesi 2.175 VP ve paketteki bıçak tek olarak alınacak olursa 4.350VP olacak.
Her silah kaplamasında toplam 7 özelleştirilebilir olacak. Üç VFX yükseltmesi, bir bitirici efekti ve üç kozmetik varyantı olacak. Oyuncular ayrıca bıçak için renk değiştirme VFX'i elde edebilecekler.


Videoyla birlikte Delipop koleksiyonunun oyun içinde nasıl göründüğüne göz atabilirsiniz.

Yepyeni Battle Pass ve Delipop koleksiyonuna ek olarak, Riot, FFA Deathmatch oyun modunu duyurdu. Yakın zamanda oyun listesine gelecek.

 AYRICA BU GÜZEL SİLAH GÖRÜNÜMLERİNİ BEDAVAYA ELDE ETMEK İÇİN ÇEKİLİŞE KATILIR MISINIZ? BATTLE CARRY'DEN 5 TANE BATTLE PASS HEDİYE! 

Yorum Bırak

Yorumlar (8)

 1. -Emir-
  -Emir- - 79 gün önce

  Hocam Discorddan Banımı açarmısın ya küfürler için özür dilerim ama hile vardı karsıda 1 kısıde

 2. Talidoh
  Talidoh - 77 gün önce

  Delilop paketi özel bitiriş vs baya iyide tek sıkıntı keşke pakette vandal phantom vs. olsaydı alınabilcek bi paket olurmuş

 3. v4ok
  v4ok - 77 gün önce

  Skinler gerçekten çok güzel eğer bir gün riot hesap satışlarına izin vericek olursa bu skinlerler aşırı değerlenecek.

 4. canburak67
  canburak67 - 75 gün önce

  Skinler güzel

 5. Spietato
  Spietato - 75 gün önce

  Bu seferki pass güzel <3

 6. heldsow
  heldsow - 74 gün önce

  skinler hoş

 7. CypherGamer
  CypherGamer - 72 gün önce

  operator skini çok iyi

 8. klonemre
  klonemre - 71 gün önce

  Bi açamadık killjoyu bakalım az kaldı güzel karaktere benziyor.