valorant

‘Garip Valorant Hatası’ Bir Sonraki Ajan İçin Bir İpucu Olabilir Mi?

Şu ana kadar 13. Ajan hakkında herhangi bir bilgi açıklanmadı ve Act 2’ye tam bir ay kala oyuncular,
yaklaşan açıklama hakkındaki bu ufak ayrıntıyı hemen kaptılar.

Riot Games, Act 2’nin sonunun 13 Ekim olarak planlandığını duyurdu, bu da Act 3’ün hemen başlayacağı anlamına geliyor. Tabii ki, Bölüm 1'de yepyeni bir alt bölümün yayınlanması, başka bir Ajanın oyuna katılması demek.

Reddit yazarı "unofficialchicken" gibi insanlar, haritadan kaybolmadan önce parlayan bir küreyle karşılaştılar.


Oyuncular bu durumu, beceriksiz bir Sage yeteneği (Sage oyunda olmasa da), bir ‘Finisher’ animasyonundan kalan etkiler, hatalı bir güçlendirme küresi veya başka bir şeyden kaynaklanan bir hata olabileceği şeklinde yorumladı.


Ancak oyuncuların gerçekten ilgisini çeken şey, küreden ayrılmadan önce küreye eklenen animasyondu. Valorant topluluğuna göre, olay bir hata olamayacak kadar kasıtlı görünüyor: "Bunun bir tür hata olmasına imkân yok. Nasıl kaybolduğuna bakın, kesinlikle oyuna bir çeşit animasyon veya teaser eklediler!"

İlk Killjoy fragmanı teknik olarak 2 Haziran'da, Seviye 48'e ulaştıktan sonra 'Vertraulich' afişinin izniyle Act 1 Battlepass ile paketlenmiş olarak geldi. Bir ay sonra Riot, Ajan için Split'teki Sneaker mağazasında bir kesinti yaptı ve bu, Act 2’nin gelmesiyle akıllıca bir biçimde tanıtıma sunulmuş oldu.

Benzer bir şekilde, Act 2 Battlepass, bilinmeyen bir Ajanın hikâyesi için bir teaser gibi görünen "İleriye Doğru Yol" adlı bir Kademe 48 şeridine sahip.Yeterince ilginç bir şekilde hem oyun içi hatalı küre hem de 2. Sezon bayrağı aynı yeşil ve mavi renk şemasını paylaşıyor, bu nedenle kanıtlar, bunun sadece garip bir hata değil, bir sonraki yeni Ajanı tanıtmanın akıllıca bir yolu olduğunu gösteriyor.

İkisinin bağlantılı olup olmadığı belli değil, ancak bir sonraki Battlepass'a bir aydan fazla bir süre kala Valorant topluluğu, 3. Sezonun neyi ve kimi getireceğini şimdiden dört gözle bekliyor.

Yorum Bırak

Yorumlar (0)