valorant

RIOT BEDAVA VP KAZANILABİLECEĞİNİZİ ONAYLADI FAKAT BİR ŞEY YAPMANIZ GEREKİYOR

Delipop koleksiyonunu elde etmeye çok yakınsınız ama ufak bir VP eksikliği yüzünden alamıyor musunuz? Killjoy ajan sözleşmesini hiç uğraşmadan elde etmek mi istiyorsunuz? Sadece 20 VP için para ödemek istemiyorsanız bunun için bir yol var.

Riot tarafından bu tür durumlarda işinize yarayacak bir yardım geliyor. Bu aslında yeni bir kampanya veya kandırmaca bir eylem değil, yıllardır süregelen bir geleneğin devamı.

Yıllardır -League of Legends'ın 2009'da piyasaya sürülmesinden yana- Riot, oyuncularına ufak RP ve VP yardımları yapıyor aslında. Riot destek grubuna bir çizim göndererek bu ufak VP ödülünü verebiliyorlar.

Bu uygulama lig kültürüne yerleşik hâle geldi. ''RP Sanatı'' diye isimlendirilen bu komik çizimler eğer Riot çalışanların dikkatini çekerse Riot topluluğuyla bile paylaşabiliyorlar. Hatta bazı çizimler, LoL'de karakter çizimlerine ile dönüştürüldü.

Şimdi aynı şeyi Valorant'ta da yapabilirsiniz. Bir Riot çalışanı 50 VP'ye kadar ihtiyacınız varsa bu ihtiyacınızı karşılayabileceği kadar yardım edileceğini doğruladı. LoL'deki devam eden gelenekle bu VP'yi elde edebilirsiniz.


Yukarıya bıraktığım görselde Destek grubundan gelen bir cevabı görüyorsunuz. Bu mesajda tam olarak şunlar yazmakta:

 • ''Valorant puanlarını bedavaya veremem, ama bu kesinlikle ihtiyacınız olan VP'yi veremeyeceğim anlama gelmiyor. Eğer orijinal ve özgün bir Valorant sanat eserinizi bizimle paylaşırsanız ihtiyacınız karşılanabilir. Paint'ten bile sanat eserini çizebilirsin''

Bir Reddit kullanıcısın 40 VP'ye ihtiyacı varken çizip gönderdiği sanat eseri.

PEKİ BEDAVA VP ALMAK İÇİN HANGİ YOLLAR İZLENMELİ?

1. BURADAN destek bileti gönderin.

2. İstek türünüzü ''Oyun içi alım-satım'' veya ''Genel'' butonunu seçin.

3. Riot destek personelinden size gelecek olan cevabı bekleyin.

4. Harika, özgün çiziminizi halledin.

5. Riot'a çiziminizi gönderin ve birkaç gün içinde gereğiniz olan VP'ler hesabınıza yansıtılacak.


Yorum Bırak

Yorumlar (3)

 1. Killmonger
  Killmonger - 71 gün önce

  güzell

 2. ColdRatio
  ColdRatio - 71 gün önce

  nice

 3. hawkk
  hawkk - 70 gün önce

  süpeer