warzone

ACTIVISION PARTNERLERE GİZLİ KUTU YOLLUYOR

Activision, global ortaklarına kutular göndermeye başladı. Bildiğimiz üzere beşinci sezon yaklaştığında aynısını beşinci sezon tanıtımlarında da yapmıştı. 

Kutunun üzerine ufak bir not bırakılmış ve notta ''10 Ağustos pazartesi günü saat 12'ye kadar açılmaması'' not geçilmiş.

Bir kilit ve not bulunduran bu kutunun içinde ''Call of Duty: 2020'' yani ismi tam olarak belli olmayan yeni oyuna dair birkaç detay bulunulacağına inanılıyor. 10 Ağustos tarihinde açıldığında göreceğiz. Beşinci sezonun yayımlanmasından hemen sonra gönderilmesi de merak seviyesini arttıran detaydan birisi.

COD: COLD WAR NEDEN BEKLENİYOR?

Bilindiği üzere muhtemel ismi Cold War olacağı öngörülen yeni oyunu birçok oyuncu beklemekte ve bunun sebebi yeni sene olmasına rağmen Activision'un hâlâ yeni bir oyun duyurmamasından kaynaklanıyor. Son sızıntılarda gördüğümüz üzere, Doritos markasının paketlerinde üstteki logo gözüktü ve oyunun logosunun bu olacağına kanaat getirildi. Ayrıca PSN'de ''The Red Door'' ismiyle sızdırılan satış bilgileri de artık duyuruya yaklaşıldığını gösteriyor. 

Oyunun Soğuk Savaş döneminde geçeceği kesinleşti. Bana göre yakın tarihin en ilgi çekici dönemini konu alacak ve yeni oyun motoruyla oynamak için sabırsızlanıyorum.

WARZONE OYUNCULARI BU HABERİ KAÇIRMAMALI - WARZONE YENİ COD OYUNUNA BAĞLANACAK

Yorum Bırak

Yorumlar (2)

  1. karabatak
    karabatak - 74 gün önce

    Battle Royale daha çok ilgi görüyor bütün ilgiyi ona vermesi lazım daha güzel olur.

  2. portakalım
    portakalım - 69 gün önce

    <3