warzone

BEŞİNCİ SEZON TANITIMI YAYIMLANDI: HARİTA DEĞİŞİKLİKLERİ VE FAZLASI

Activision ve Infinity Ward, Modern Warfare için gelecek beşinci sezon tanıtım videosunu yayımladı. Bu videoyla birlikte oyunun ileri aşamasında ne gibi yenilikler geleceği belli oldu. Tüm sızıntılar doğru çıkıyor ve büyük ihtimal tahminimiz tuttu, ''Loot odaklı'' ve taktiksel manevra sağlayacak tren, turuna başlıyor!

İşte beklenen videonun kapağında hemen stadyumun içi dikkatimizi çekiyor ve video Shadow Company tarafından gerçekleştirilen bir patlama ile başlıyor. Artık resmi olarak stadyumun içi kullanılabilir hâle gelirken artık dördüncü sezonun ortasından beri konuşulan tren mevzusu da açığa kavuşmuş oluyor. Bu tren her ne kadar ''Loot odaklı'' bir tren olsa da hızlı hareket, taktiksel mekân değiştirme olanağı sunacak gibi duruyor. Ayrıca trende turuncu loot boxlar dikkat çekiyor.

Tren üstünde çatışmalar, rekabet ve film sahnelerini aratmayan aksiyon dolu sahneler geçiyor. 

Video hakkında daha fazla konuşabileceğimiz konu yokken dikkat çeken diğer bir yenilik ise Downtown'a tırmanma halatları eklenmesi. Artık apartmanların, binaların üstünde sizi avlamaya çalışan keskin nişancılara ne olacağı meçhul. Taktiksel olarak oyun içi bir değişim olarak görebiliriz.

Ayrıca videodan aldığım görüntüde yeni gelecek bir operator bundleına da şahit oluyoruz. Yol haritasına göre çıkış tarihi belirlenecek olan karakter gayet şık duruyor

Videodan diğer bilgiler:

  • Suldar Halbor: 6VS6 Multiplayer haritası
  • Verdansk Intl. Airport: Ground War haritası
  • Livestock: Gunfight haritası
  • Petrov Oil Rig: 6VS6 Multiplayer haritası 


    Yeni sezonda görüşmek üzere!


Yorum Bırak

Yorumlar (0)