warzone

STADYUMDAKİ GİZLİ ODALAR NASIL AÇILIR?

Son zamanlarda kartlarla açılan gizli sığınakların Verdansk'ta yer aldığını görmüştük. Son güncellemeyle birlikte, Warzone oyuncuları Stadyum'un birçok noktasında kart ve bu kartlarla açılabilecek odaları buldular. Bu yazımda ise bu kartlar ve odalar hakkında bilgileneceğiz. 

Beşinci sezon güncellemesi geçtiğimiz günlerce nihayet yayımlandı ve birçok değişiklik getirdi. Bununla birlikte değişiklik notlarında hiç bulunmayan ve bilgi almadığımız Stadyum içi gizli odalar ve bu odaları açmak için yarayan kartlar hakkında bilgi yayımlanmadı. 

Toplamda üç tane mavi giriş kartı bulunuyor. Bu kartlar rastgele bir şekilde Stadyum içinde bulunabilecek şekilde ortaya çıkıyor. Buradaki önemli nokta ise kartların belirli kodlar bulundurması. Böylelikle hangi kapıyı açıp açmayacağını öğrenebiliyoruz.

KARTLARIN ÜZERİNDE BULUNAN KODLARIN YERİ

 • Park Kapısı(Parking Garage Door):  P2-16
 • Alt Seviye Kapı(Lower Level Door): CL-19
 • Orta Seviye Kapı(Middle Level Door): EL-21

Yukarıdaki videoda gördüğümüz üzere kartlar köşelere veya merdiven boşluklarına yerleştiriliyor. Fark edilebilmesi oldukça zor olabilir ancak işleri daha basit tutmak için mavi bir parıltıya sahiptir. Bu kartlar gizli sığınak kartları gibi lootboxlarda çıkmıyorlar. 

Stadyumdaki kilitli odaların yerlerinin işaretlenmiş konumları

Kilitli odanın içinde efsanevi lootbox ve etkileşime geçilebilen bir bilgisayar var. Bununla birlikte şu an bilgisayarla etkileşimde ne yapıldığı belli değil. Oyuncuların bazıları bu işlemin Bunker 11 ile bir ilgisi olduğunu düşünüyor.

BEŞİNCİ SEZON GÜNCELLEME NOTLARI YENİ SIZINTI! LMG GÖRÜNTÜLERİ

Yorum Bırak

Yorumlar (3)

 1. karabatak
  karabatak - 74 gün önce

  Stadyum resmen kendi haline bir map fazla büyük

 2. portakalım
  portakalım - 69 gün önce

  <3

 3. muratpasha
  muratpasha - 53 gün önce

  daha acıklayıcı olurmusunuz lütfen kartlar tam olarak nerelerde