warzone

WARZONE, YENİ COD OYUNUNA ''SIKI BİR ŞEKİLDE'' BAĞLANACAK

Activision başkanı, 4 Ağustos'ta gerçekleştirilen Activision Blizzard Q2 kazanç etkinliği sırasında Warzone'un yeni Call of Duty oyununa sıkıca bağlanacağını doğruladı. Şirketin başkanı Rob Kostich, bunu duyururken ''Warzone'un oyun dünyasına getirdiği yenilikler boyunca 2020 oyununa da bağlı kalacak.'' diyerek onayladı. 


Rob Kostich'in söylediklerinden öne çıkanları hemen aktaralım.

  • ''Beklemeniz gereken tek şey, 2020 oyununun Warzone ile sıkı bir şekilde entegre edileceğini olmalı. Modern Warfare ve Warzone muhteşem bir şekilde birbirine bağlantılı ve bu oyuncu tabanı için önemli bir olay.''

Bunun yanında şirketin planının bu yönde olduğunu belirten Kostich, 50 milyondan fazla oyuncu tarafından alışılmış bir oyunun değişik şekillerde oyunculara sunmak istememelerinin sebebi olduğunun altını çizdi. 

  • ''Tüm oyuncularımızı ödüllendirebilmemizi ve sadece Warzone oynamayı tercih edenlerin asıl oyunu oynayıp oynamadıkları fark etmeksizin onlara hiç durmadan yeni yeni deneyimler sunabilmemizi sağlamak için aynı zamanda tüm oyunlarımızda bu tür planlarımız var.''


Açıklamalardan sonra çıkardığımız sonuç, kesinlikle Warzone'un yeni çıkan COD oyununa entegre edileceği. Zaten birkaç ay önce COD 2020 söylentileri çıktığında, yapımcıların çalışanları tarafından bir şekilde açıklamalar yapılmıştı ve kısmi olarak onaylanmıştı.

COD 2020 için açıklamalar gelmeye devam edecek gibi gözüküyor. Beklemede kalın.


Yorum Bırak

Yorumlar (0)