warzone

YAPIMCILAR HATALI OLAN FAMAS HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAPTI

Beşinci sezonun gelişinin ardından oyuncular tarafından keşfedilen hata, oyuncuları tekte indiriyor ve bu hata Famas silahını Warzone tarihinin en güçlü silahı yapıyor.

Burst moduna sahip olan silahlar tüm Call of Duty tarihi boyunca sessiz sakince bir kenarda geçirdi. Çünkü oyuncular genellikle yüksek atış hızına sahip olan silahları tercih ediyorlar. FR 5.56 silahı uzunca bir süredir cephanelikteydi ama hak ettiği değeri asla bulamadı. Ancak yeni güncelleme gelene kadar, ekipmanlarınızda bu yıkıcı gücü kullanmak isteyebilirsiniz çünkü Warzone böyle bir silah görmedi. Silah orijinal hâliyle yıkıcı etkiye sahip olmasa da namlu altı eklentisi ile bir canavara dönüşebiliyor. Aşağıdaki videodan ne kadar güçlü ve yıkıcı hâle geldiğini görebilirsiniz.

Bilindiği üzere namluı altı eklentileri tüm AR'lara takılabiliyor ama Famas'ta pompalı eklentisini takınca garip derecede güçlü oluyor. ''XclusiveAce'' isimli ünlü kanal, başlıkta da görüldüğü üzere direkt olarak bir düzeltmeye ihtiyaç olduğunun altını çiziyor.

Düşmanınızın tüm sağlığı ve üç zırha sahipken bile bu kombinasyon ile INSTA-KILL yapabiliyorsunuz.


INFINITY WARD'TAN DÖNÜŞ GECİKMEDİ

Atılan resmi tweete göre hemen dikkate alındığını ve düzeltme aşamasına geçildiği söylenildi. Ayrıca oyunculara da teşekkür edildi.

Yorum Bırak

Yorumlar (0)