warzone

YENİ BİR EKİP MÜCADELEYE GİRİYOR

Bir süredir Call of Duty kanadı çok meşgul durumda. Özel seçilen yayıncılara gelen mesajlarda onların ismini her zaman duyduk. Bir mektup dahi göndermişlerdi. Onlar Shadow Company, karanlık güçler. Yakından tanıdığımız bir Generalin askeri ekibi, o general ise Shepherd. Shadow Company'nin tanıtımını yapan heyecan verici video paylaşıldı.


SHADOW COMPANY HAKKINDA

Shadow Company, General Shepherd'ın doğrudan komutasında olan elit askerlerden oluşan askeri bir grup. Birimin tüm görevlileri, son derece sadık oldukları generallerine Task Force 141'e ihanet etmekte, plana oldukça sadık kalmıştır.

 

CEPHANELİK

Cephanelik olarak takım, ağır zırhlar ve saldırı ekipmanlar kullanmaktadır. Kendileri özel askeri tim oldukları için işlerini asla şansa bırakmazlar. Bu yüzdendir ki genellikle ağır silahların eğitimi almışlardır. Açıkçası Task Force silahları ile benzer silah tiplerini kullansalar da zırh olarak daha ağır giysiler tercih etmektedirler. Genellikle siyah tonlarını tercih ederler, kasklarında nightvision gözlükleri bulunmaktadır. Shadow Company, Pro-Tec Helmets kasklarını kullanmaktadır.

  • İşte oyun içi karakterlerden görüntüler:''Shadow Company farklı bir takım. Artık votkadan aklını kaybetmiş aşırı-milliyetçiler olmayacak. Onlar bizim gibi eğitildiler.''
- John ''Soap'' Mactavish

Yorum Bırak

Yorumlar (1)

  1. HYPER
    HYPER - 81 gün önce

    bence en iyisi soldaki