warzone

YENİ GÜNCELLEMEDEN SONRA AYAK SESLERİNDEKİ GİZLİ DEĞİŞİKLİK

Call of Duty topluluğu için ayak seslerinin orantısız ve bazen bu durumda zorluk çıkartması bir sorundu. Son yamadan sonra bu problemler artık tarihe karışmış gibi görünüyor.

Infinity Ward oyunun yayımlamasından sonra birçok iyileştirme çabasına girişti. Ancak Warzone gibi hayatta kalma oyunlarında can daha çok önemlidir. Çünkü ölüm maçı gibi oyun modlarında ölmek ve doğmak arasında oyunu sadece skor olarak etkiliyor. Ayak sesleri taktiksel olarak çok önemlidir ve oyunu kazanmanıza da yardımcı olabilir. 

Yamadan sonra pencere veya kapı girişlerinde gelen sesler daha net ve ayak seslerinin daha belirgin olduğunu söyleyen oyuncular bunları sosyal medya hesaplarına da yansıttı. Koşmaktan hafif adımlara veya eğilmeye geçişte sesle bir bozukluk da artık ayak seslerini daha stabil kılıyor. ''XclusiveAce'' bu değişikliği bir YouTube paylaşımında bu karşılaştırmayı yaptı ve bir yeniliği test etti.

(VİDEO'NUN AYAK SESLERİYLE OLAN İLGİLİ YERİ 10:25 DAKİKASINDA BAŞLIYOR)

Videoda bahsettiğimiz yeniliklerin birçoğunu test eden video, asıl değişikliklerin detaylarını göz önüne seriyor. Güncelleme notlarında neden detaylı bir şekilde bahsedilmediği hakkında hiçbir fikir sahibi değilim ama bahsedilse daha iyi olabilirmiş. 

Yukarıdaki atılan tweette, bu değişiklikle sürpriz duygusunu yaşayan bir oyuncu bayağı şaşırmış görünüyor ve tepkisi de oldukça açık:

  • ''WARZONE'DA ARTIK AYAK SESLERİ VAR''


Yorum Bırak

Yorumlar (1)

  1. portakalım
    portakalım - 75 gün önce

    <3