warzone

YENİ SEZONUN İKİ SİLAHI GÖRÜLDÜ

İki yeni silah, APC9 ve AN-94 beşinci sezon tanıtımında bizlere gösterildi. Infinity Ward bu silahı cephaneliğe ekleyecek. Peki kanıtımız ne? BKTOOR adlı araştırmacının yayımladığı görüntüler. Aşağıdaki kısa beşinci sezon tanıtımında gözümüze çarpan silahları yakından inceleyelim ve sızdırılan oyun içi görüntülerini de görelim.

Aşırımilliyetçi olan Mr. Z'nin Verdansk'ta terör estirmesinden ötürü oluşturulan Armistice grubuna, MW2'den yakın tanıdığımız bir tim katılıyor. O da Shadow Company. Bu tim hakkında detaylı bilgilere önceki yazımda yazmıştım. Aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YENİ BİR EKİP MÜCADELEYE GİRİYORVideo gerçek zamanlı olarak hangi silah geleceğini göstermese de şahin gözlü oyuncular tarafından hemen fark edildi. Yukarıdaki fotoğraf beşinci sezonun bir çalışması olsa da elde görünen silahların bir SMG silahı olan APC9 olduğunu söyleyebiliriz. Silahın üreticisi Brügger & Thomet'tir. 2011 yılında İsviçre menşeili olarak piyasaya sürülmüştür. Silah UMP silahının etkilerini taşısa da yakın ve orta mesafede çok güçlü bir silahtır. (Wikipedia)

  • APC9 silahı kasım ayında sızdırılmıştı.

Bir sonraki cephaneliğe eklenecek silah ise AN-94 Assault Rifle. Hepimizin Black Ops dörtlemesinden tanıdığı bu silah,  yenilenmiş olarak artık MW'ye geliyor. Farklı görünen kavisli şarjörü, iki parçalı namlu ve uzun gövdesi olan bu silahın APC9 gibi dosyalarda fark edilmesinden ardından artık gelmesi daha mantıklı görünüyor.
İŞTE İKİ YENİ SİLAHIN DA ERKEN GÖRÜNTÜLERİ


Beşinci sezonun yayımlanmasına 3 gün kaldı, detaylar için takipte kalın.

Yorum Bırak

Yorumlar (0)